A A A

Mundurowi jak co roku w Gietrzwałdzie

Serdecznie dziękuję w imieniu Krajowego Duszpasterstwa Kierowców, Duszpasterstwa Służby Celnej i Kustosza Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej za udział w uroczystej Mszy świętej

za kierowców Warmii i Mazur i Powiśla i całej Polski!
w dniu 13 września 2015 r. w Sanktuarium w Gietrzwałdzie przy źródełku!


Mszę świętą ofiarowaliśmy prosząc o Boże błogosławieństwo i bezpieczne podróże dla wszystkich naszych kierowców - co szczególnie umocniło błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów!

Dziękuję ks. Prof. UWM Lucjanowi Świto za przewodniczenie i błogosławieństwo kierowców, poświęcenie pojazdów, alumnom za asystę liturgiczną, paniom Anecie ze Straży Miejskiej i pani Kindze z Olsztyna za czytania, nadkomisarzowi celnemu Karolowi za modlitwę wiernych.

Bóg zapłać za apel do Kierowców i podziękowania, które skierowali: mł. insp. celny Dariusz Postek, Dyrektor Izby Celnej w Olsztynie i insp. Marek Walczak, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.

Dziękuję wszystkim mundurowym: Strażakom z OSP Gietrzwałd, Straży Granicznej z placówki w Olsztynie, Celnikom z IC z Olsztyna, Inspektorom z WITD wOlsztynie, Straży Leśnej z Nadleśnictwa Wipsowo, Straży Miejskiej z Olsztyna, Policjantom z Olsztyna i Gietrzwałdu za udział (są wszyscy na zdjęciach) oraz za przyprowadzenie oznakowanych pojazdów i postawienie obok ołtarza polowego oraz panu Stasiowi z Izby Celnej za postawienie motocykla przy ołtarzu polowym.

 


Z wyrazami szacunku i serdecznym Szczęść Boże!
ks. dr Marian Midura

Krajowy Duszpasterz Kierowców i kapelan Służby Celnej