A A A

XXI Ogólnopolska Pielgrzymka Kierowców na Jasną Górę

MIVA Polska i Krajowe Duszpasterstwo Kierowców wraz z Ojcami Paulinami z Jasnej Góry zapraszają na 21. Ogólnopolską Pielgrzymkę Kierowców na Jasną Górę, która odbędzie się w sobotę 14 maja 2022 r. towarzyszyć jej będzie hasło: Z Maryją na drogach pokoju. Podczas Pielgrzymki wraz z misjonarzami otoczymy naszą modlitwą wszystkich kierowców i użytkowników pojazdów wypraszając łaskę bezpiecznych podróży, wzajemną życzliwość i szacunek na drogach.

Będziemy też prosić Pana Boga przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski o pokój na Ukrainie i na świecie.

Polecimy też wszystkich polskich misjonarzy i misjonarki, podróżujących po misyjnych drogach.

We wszystkich poleconych intencjach będziemy się modlić podczas Apelu Jasnogórskiego (13 maja) i Mszy Św. o godz. 11.00 dnia 14 maja 2022 r. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej.

Składamy serdeczne „Bóg Zapłać” za ofiary z okazji Pielgrzymki - dar pielgrzymkowy i znak włączenia się w duchowe pielgrzymowanie. Zostaną one przeznaczone na zakup wózków inwalidzkich na misje. Więcej informacji na temat Akcji „Promienie Miłosierdzia” Za wstawiennictwem Pani Jasnogórskiej proszę o modlitwę w następujących intencjach:

» kliknij tutaj i zamów intencję

więcej na: www.miva.pl